Please use this identifier to cite or link to this item: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/1457
Title: Основні тенденції світового ринку взуття
Other Titles: MAIN TRENDS OF WORLD FOOTWEAR MARKET
Authors: Бондаренко, Світлана Михайлівна
Keywords: світовий ринок взуття
експорт взуття
імпорт взуття
виробництво взуття
Issue Date: Oct-2004
Citation: Бондаренко С. Основні тенденції світового ринку взуття [Текст] / С. Бондаренко // Економіст. — 2004. — № 10. — С. 64-66.
Source: Економіст
Abstract: На сьогоднішній день на світовому ринку взуття склалася тенденція зниження виробництва взуття у високорозвинутих країнах світу і приріст його в тих країнах, де відносно низька вартість матеріальних та трудових ресурсів. Це в основному країни Азії та Південної Америки. Наведена динаміка виробництва взуття свідчить, що в найближчі декілька років саме в Азії та Південній Америці буде зосереджено до 2/3 світового виробництва шкіри та взуття. Основними шкіряно-взуттєвими центрами у найближчому найближчому майбутньому стануть Китай, Індонезія, В'єтнам, Індія, Пакистан, Бразилія та Аргентина. В Європі виробництво у відносно великих масштабах залишиться у Словаччині, Румунії та Португалії. А у сфері взуттєвої моди та елітних шкір в найближчому майбутньому не передбачається конкурентів італійським виробникам. У цілому розвиток взуттєвої промисловості світу можна оцінити як перспективний.
Starting from the middle of 80 years of the XX century, the trend of production volume decreasing in highly developed countries and production increase in the countries where salaries are not very high is observed on the world footwear market. Production increase is mostly observed in Asia and South America where, as forecast, will be situated 2/3 of the world production of leather and footwear after several next years. But in the field of the footwear fashion and elite leather Italy has no competitors in the nearest future. In general, we may consider the development of the word footwear production as perspectives.
URI: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/1457
Faculty: Факультет економіки та бізнесу
Department: Кафедра менеджменту та публічного адміністрування
Appears in Collections:Наукові публікації (статті)
Кафедра управління та смарт-інновацій (УСІ)

Files in This Item:
File Description SizeFormat 
Bondarenko_2004_P64-66_Opt.pdf1,97 MBAdobe PDFView/Open


Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.