Art and Design : [346] Головна сторінка зібрання Перегляд статистики

Logo
Open Journals Systems

Журнал "Art and Design" – рецензований науковий журнал з відкритим доступом, призначений для публікації оригінальних, інноваційних, новітніх та високоякісних наукових статей. До друку приймаються статті, які не були опубліковані раніше і не розглядаються в інших виданнях, а також мають принципове наукове, теоретичне та практичне значення та є результатом оригінальних наукових досліджень.

Тематична спрямованість журналу "Art and Design": соціально-гуманітарні та культурологічні проблеми мистецтвознавства, методологічні питання дизайну; проблеми історії, теорії і практики дизайну та художньо-проектної культури; стилістика та художньо-образні засоби дизайн-діяльності; сучасні концепції та тенденції розвитку різних напрямів дизайну (арт і фешн-дизайну, фото-, відео-, web-, motion-дизайну, графічного дизайну, дизайну архітектурного середовища) тощо.

Видання орієнтоване на науковців, викладачів, аспірантів, студентів, а також науково-практичних працівників і фахівців з дизайну та мистецтвознавства.

ISSN: 2617-0272 (Print), e-ISSN: 2617-0280 (Online).

Перегляд
Підпишіться на це зібрання, щоб щодня отримувати повідомлення по електронній пошті про нові додавання RSS Feed RSS Feed RSS Feed
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 261 до 280 з 346
Дата випускуНазваАвтор(и)
2019Жанр хуаняо І букети бароко: метаморфози буттяЛай, Юеге
2019Дизайн-проектування авторської колекції одягу в романтичному стиліКраснюк, Л. В.; Троян, О. М.; Туржанська, К. М.; Глушко, Ю. С.
2019Current trends of the use of eco-materials in the design of light industry productsPashkevych, Kalina; Kolosnichenko, O. V.; Veklych, A. M.; Ovdiienko, T. A.
2019Генезис та особливості формування базових моделей ідентифікації кольоруЯремчук, О. М.; Кулик, А. В.
2019Про образно-змістовні домінанти Пейзажної алеї в м. КиєвіМихайлова, Р. Д.; Кисіль, С. С.
2019Художньо-образне моделювання в біодизайніКащенко, О. В.
2019Флет анімація в моушн-дизайні як спосіб візуалізації інформаціїХиневич, Р. В.; Довженко, І. Б.; Родіна, В. А.; Яворський, О. Л.; Ковальчук, О. В.
2019Інновації практичної підготовки фахівців з дизайну одягу на основі дослідження формоутворення історичного костюмаНіколаєва, Т. В.; Давиденко, І. В.; Баранова, А. І.; Кротова, Т. Ф.
2019Аналіз творчості провідних митців ленд-арту ХХ століттяГальчінська, О. С.; Гамалія, К. О.; Пашкевич, К. Л.
2019Теоретичне осмислення базових підходів до дизайну костюма як засобу формування туристичної атракції та іміджу регіонуАртеменко, М. П.
2019Форма як засіб створення художнього образу в арт-дизайніБазелюк, Н. Л.
2019Artistic and stylistic features of modern broochesVynnychuk, M. S.; Kolosnichenko, M. V.; Vydolob, D. V.; Stonoga, D. V.
2019Образне мислення в структурі вітчизняної дизайн-освітиКреденець, Н. Д.; Семко, А. О.; Шпирало-Запоточна, Л. Р.
2019Значення графічних образів в традиційному японському художньому татуюванніКротевич, О. В.
2019Гламур в контексті класичних естетичних категорій та паракатегорій некласичної естетикиБезугла, Р. І.
2019Майсенська порцеляна в українських колекціях. До питань термінології та періодизаціїРешетньова, Г. О.
2019Творчість Віктора Єфименка в контексті розвитку української книжкової графіки (остання третина ХХ ст.)Спасскова, О. П.
2019Костюмована гра як рекреаційно-туристичний захід в УкраїніАртеменко, М. П.
2019Авторські принти в дизайні хустково-шарфових виробівКолосніченко, М. В.; Пшінка, Н. М.; Пашкевич, К. Л.; Остапенко, Н. В.
2019Мурали як засіб соціальних комунікацій. Порівняння світового досвідуКолісник, О. В.; Пономарьова, Н. С.
Матеріали зібрання (Сортування за Дати збереження у за спаданням порядку): 261 до 280 з 346