Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/697
Назва: Дослідження розподілу навантаження на стопи людини при використанні акупресурних устілок
Автори: Первая, Н. В.
Скорік, Н. С.
Гондарчук, П. М.
Ключові слова: distribution of pressure
plantar surface of the foot
acupressure insoles
electro tensor dynamo metric platform
распределение давления
плантарная поверхность стопы
акупрессурные стельки
електротензодинамометричная платформа
розподіл навантаження
плантарна поверхня стопи
акупресурні устілки
електротензодинамометрична платформа
Дата публікації: 2014
Бібліографічний опис: Первая Н. В. Дослідження розподілу навантаження на стопи людини при використанні акупресурних устілок [Текст] / Н. В. Первая, Н. С. Скорік, П. М. Гондарчук // Вісник Київського національного університету технологій та дизайну. - 2014. - № 3 (77). - C. 170-176.
Source: Вісник Київського національного університету технологій та дизайну
Короткий огляд (реферат): Визначити, як розподіляється навантаження на плантарній частині стопи людини у статиці при використання акупресурних устілок з різними наповнювачами. Використаний загальновідомий метод функціональної оцінки розподілу навантаження по плантарній поверхні стопи – плантодинамометрія. Даний метод дозволяє об’єктивно оцінити стан кістково-м'язової системи не залучаючи рентгеновський або інвазійний методи дослідження в біомеханіці, ортопедії, спортивній медицині. Співставлений аналіз отриманих експериментальних даних з нормативними даними показав, що акупресурні устілки не порушують біомеханіку положення тіла людини, а також не значно впливають на розподіл навантаження плантарної поверхні стопи. Визначено розподіл навантаження у різних ділянках плантарної поверхні стопи людини у статиці при використанні акупресурних устілок з різними наповнювачами. За результатами дослідження були розроблені норми відсоткових співвідношень розподілу навантаження плантарної поверхні стоп у співставленні із загальною масою тіла досліджуваного на устілках з різними видами наповнювачів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/697
Faculty: Факультет індустрії моди
Розташовується у зібраннях:Наукові публікації (статті)
Вісник КНУТД
Кафедра технології моди (ТМ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
V77_P170-176.pdf310,88 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.