Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/30108
Назва: Спосіб утворення багатониткового покривного ланцюгового стібка
Інші назви: Method of Forming a Multi-Thread Cover Chain Stitch
Автори: Манойленко, Олександр Петрович
Горобець, Василь Андрійович
Майер, Яків Дмитрович
Воніфатов, Євгеній Ігорович
Ключові слова: багатонитковий стібок
стійкість до розпускання
ширина стібка
хрестоподібна структура
швейна машина
розширення петель
напрям переміщення матеріалів
вузлова структура стібка
петлі-напуску
ниткові трикутники
додатковий петельник
покривний ланцюговий стібок
Дата публікації: 25-лют-2020
Видавництво: Державна служба інтелектуальної власності України
Бібліографічний опис: Пат. 140442 Україна, МПК D05B 93/00 (2020.01), D05B 1/08 (2006.01). Спосіб утворення багатониткового покривного ланцюгового стібка / О. П. Манойленко, В. А. Горобець, Я. Д. Майер, Є. І. Воніфатов ; власник Київський національний університет технологій та дизайну. – № u201908539 ; заявл. 18.07.2019 ; опублік. 25.02.2020, Бюл. № 4. – 6 с.
Короткий огляд (реферат): Спосіб утворення багатониткового покривного ланцюгового стібка включає формування чотирьох петель голкових ниток з утворенням петельного ряду з двома крайніми петлями, вершини петельного ряду формують на різній відстані від поверхні матеріалів, що зшиваються, формування петлі, покривної нитки в площині, паралельній матеріалам, та проведення крізь неї однієї крайньої петлі голкової нитки, проведення петель голкових ниток крізь матеріали, видовження і деформацію їх з утворенням чотирьох петель-напуску голкових ниток, формування петлі нитки петельника. Формування нових петель голкових ниток петельного ряду та нової петлі покривної нитки, проведення нової крайньої петлі голкової нитки крізь нову петлю покривної нитки, проведення усіх нових петель голкових ниток крізь матеріал і введення їх в ниткові трикутники, скорочення петель голкових ниток, і підтягнення їх вершин до поверхні матеріалів, скорочення петлі покривної нитки та накладання її на матеріали. Формують петлю нитки додаткового петельника, що розташована на іншій відстані від поверхні матеріалів, ніж петля петельника та протилежно їй, яку вводять послідовно в петлі-напуску четвертої та третьої голкової нитки одночасно з введенням петлі нитки петельника в петлі-напуску першої та другої голки, а два ниткові трикутники утворюють в місці утворення нових петель першої та другої голкових ниток з петель ниток третьої і четвертої та петлі нитки додаткового петельника, нові петлі голкових ниток попарно вводять в відповідні ниткові трикутники найменшої площі, петлі-напуску голкових ниток утворюють з розташуванням їх площин в напрямку, протилежному напрямку переміщення матеріалів, розширення петель ниток петельників при утворенні ниткових трикутників здійснюють в напрямку переміщення матеріалів.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/30108
Faculty: Факультет мехатроніки та комп'ютерних технологій
Department: Кафедра механічної інженерії
Розташовується у зібраннях:Винахідницька діяльність

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
140442.pdf313,06 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.