Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14552
Назва: Дослідження асортименту шкарпеткових виробів для хворих на цукровий діабет
Інші назви: Исследования ассортимента носочных изделий для больных сахарным диабетом
Автори: Єліна, Т. В.
Галавська, Людмила Євгеніївна
Ключові слова: функціональні шкарпетки
шкарпетки для хворих на діабет
реабілітаційні шкарпетки
анатомічна конструкція шкарпеток
функциональные носки
носки для больных на диабет
реабилитационные носки
анатомическая конструкция носков
Дата публікації: чер-2019
Видавництво: Херсонський національний технічний університет
Бібліографічний опис: Єліна Т. В. Дослідження асортименту шкарпеткових виробів для хворих на цукровий діабет / Т. В. Єліна, Л. Є. Галавська // Стан і перспективи розвитку хімічної, харчової та парфумерно-косметичної галузей промисловості : матеріали ІІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції, м. Херсон, 5-6 червня 2019 року. – Херсон : ХНТУ, 2019. – С. 26-27.
Короткий огляд (реферат): У роботі розглянуто особливі вимоги до шкарпеткових виробів, призначених для людей, хворих на цукровий діабет та асортимент панчішно-шкарпеткових виробів для діабетиків, представлений на сучасному ринку. Встановлено, що незважаючи на широкий вибір продукції даного асортименту, практично відсутні вироби, які б забезпечували відповідність виробу анатомічним особливостям ноги за рахунок конструкції виробу, а не за рахунок властивостей сировини. Відсутні також реабілітаційні моделі панчішно-шкарпеткових виробів, які б можна було не натягувати на ногу, а огортати та фіксувати на нозі за допомогою спеціальної системи фіксації.
В работе рассмотрены особые требования к носочным изделиям, предназначенным для людей, больных сахарным диабетом и ассортимент чулочно-носочных изделий для диабетиков, представленный на современном рынке. Установлено, что несмотря на широкий выбор продукции данного ассортимента, практически отсутствуют изделия, обеспечивающие соответствие изделия анатомическим особенностям ноги за счет конструкции изделия, а не за счет свойств сырья. Отсутствуют также реабилитационные модели чулочно-носочных изделий, которые можно было бы не натягивать на ногу, а окутывать и фиксировать на ноге с помощью специальной системы фиксации.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14552
Faculty: Факультет індустрії моди
Department: Кафедра технології та дизайну текстильних матеріалів
Розташовується у зібраннях:Матеріали наукових конференцій та семінарів
Кафедра технології моди (ТМ)

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Тези_Херсон_Парфумерна_ХНТУ_05-06.06.2019_P026-027.pdf540,97 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.